Apple’ın Kredi Kartı ABD’de Kullanıma Başladı

Apple, Mart’ta tanıttığı Apple Card’ı geçen haftalarda bazı müşterilerine kullanıma sunmuştu. Bu hafta da Apple Card’ı tüm ABD’li kullanıcılarına sundu.

Apple’dan yapılan açıklamada, ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs ile birlikte geliştirilen kredi kartına, iPhone’de bulunan Wallet uygulaması üzerinden başvuruluyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın açıklaması:

“Sadelik, şeffaflık ve kişisel gizlilik temelinde oluşturulan Apple Card’ın herhangi bir işlem ücreti yok, kullanıcıları daha az faiz kullanmaya teşvik ediyor, harcamaların rahatça anlaşılmasına olanak sağlıyor ve yeni bir düzeyde kişisel gizlilik ve güvenlik imkanı sunuyor.”

Apple Card’ın yıllık kart ücreti veya işlem ücreti yok.

Kullanıcıların Apple üzerinden yaptıkları alışverişlerinde yüzde 3.0, Apple Pay kullanarak yaptıkları alışverişlerinde yüzde 2.0 ve diğer alışverişlerinde de yüzde 1.0 indirimden faydalanabiliyorlar.

hayridatpınar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Kamil Koç Otobüs Firması Almanya Merkezli Flixmobiliy'e Satılıyor

Çar Ağu 21 , 2019
1926 yılından beri Türkiye’de hizmet veren köklü otobüs firması Kamil Koç Almanya merkezli Flixmobiliy’e satılıyor. Satış için Rekabet Kurumu’na başvuru yapıldı. 1000 araçlık filosu bulunan ve 2013 yılında sermaye şirketi Actera Group’a satılan Kamil Koç’un Flixmobiliy GMBG’ye devri için Rekabet Kurumu’na başvuru yapıldı. Devir işlemi için Rekabet Kurumu’na yapılan başvuru dosyasının […]

Yazarlar

%d blogcu bunu beğendi: