Elon Musk'ın eski telefon numarasının yeni sahibi, gelen ilginç çağrıları ve mesajları açıkladı

ABD'nin Kalifoniya eyaletinde yaşayan Lyndsay Tucker, uzun zamandır ilginç ve tuhaf mesajlarla karşılaştığını söyledi. "Uzaya gitmek isteyenler beni arıyor" dedi. Çünkü Lyndsay Tucker'ın telefon numarası Tesla, SpaceX ve Neuralink CEO'su Elon Musk'a aitti.

Elon Musk'ın eski telefon numarasının yeni sahibi, gelen ilginç çağrıları ve mesajları açıkladı

ABD'nin Kaliforniya Eyaletinde yaşayan 25 yaşındaki cilt bakım uzmanı Lyndsay Tucker, uzun zamandır telefonuna ilginç çağrılar ve mesajlar geldiğini açıkladı. Tucker, National Public Radio'ya (NPR) da söylediğine göre günde en az 3 kez çağrı ve mesaj aldığını söylüyor.

Bazılarının SpaceX ile uzaya gönüllü gitmek istedikleri, bazılarının kendisine biyonik uzuv yaptırmak isteyen kişiler tarafından arandığını ifade ediyor. Elon Musk 2017'de Twitter'da kişisel telefon numarasını yanlışlıkla 16.7 milyon takipçisiyle paylaşmıştı. Tabi hemen yaptığı paylaşımı silse de Elon Musk'ın numarası çoktan milyonlarca insanın eline geçmişti.

Lyndsay Tucker, kendisine gelen bu mesajlardan dolayı çok eğlendiğini söylese de bazı zamanlarda da çok bunalttığını ifade ediyor.