En İyi 5 Netflix Dizisi - 2020 Haziran

Koronavirüs yüzünden evde kalmaya devam ettiğimiz şu günlerde sizler için Netflix dizilerini topladık. Bazı arkadaşlar izlemiş olabilir, izleyenler yeni gelecek dizi öneri yazılarımızı bekleyecek. IMDb puanlarına göre yüksek puandan aza doğru sıralanmıştır. Bazı yorumlarda şahsi görüşlerimizi görebilirsiniz. Dilerseniz, yazımıza geçelim.

En İyi 5 Netflix Dizisi - 2020 Haziran

1. Breaking Bad

Breaking Bad, IMDb’in en iyi diziler listesinde 5 numarada yer alan, 50 yaşında, Walter White adlı bir lise kimya öğretmeninin, ailesinin maddi manevi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için uyuşturucu imparatoruna evrilmesini konu alan efsane dizilerden. Karakterlerin derinliği, olay örgüsünün griftliği, sürükleyiciliği bir dizi. 5 sezon süren dizinin her bir bölümü kendisini heyecanla izlettiriyor. Bir bölüm ortalama 50-60 dakika sürüyor.

IMDb: 9.5

2. Our Planet

Our Planet, sunumunu doğa tarihçisi David Attenborough’un yaptığı doğa ve hayvan belgesel serisi. Our Planet, doğanın güzellikleri kadar dünyanın dört bir yanında insanın doğaya verdiği zararı da ele alıyor. Tek sezon ve 8 bölümden oluşuyor. Bölümler ortalama 50 dakikan oluşmaktadır.

IMDb: 9.3

3. Rick And Morty

Rick & Morty, boyutlararası yolculuklar yapan, çatlak çılgın bir bilim adamı olan Rick ve onun torunu Morty ile maceradan maceraya atılmaları ve komik hikayelerinden oluşuyor. İkili yaptıkları her işte kendilerini tehlikede buluyorlar. Her bölüm 22 dakika sürmekte ve dizinin şu anlık 4 sezonu bulunuyor.

IMDb: 9.2

4. Sherlock

Sir Arthur Conan Doyle'un sevilen gizemli hikayelerinin modern bir dizi uyarlaması. Günümüz Londra’sında geçen dizide, ünlü dedektif Sherlock Holmes, ev arkadaşı Doktor Watson ile maceradan maceraya koşuyor ve çözülemeyen sırları çözüyor. Sherlock rolünde Emmy ödüllü Benedict Cumberbatch, Dr. Watson rolünde yine Emmy ödüllü Martin Freeman harika işler çıkarıyor. Her biri bir buçuk saat süren toplam 13 bölümden ve 4 sezondan oluşan dizinin 5. sezon onayı verildi fakat tam tarih belli olmadı.

IMDb: 9.1

5.When They See Us

Harlemli beş genç, haksız yere Central Park'taki vahşi bir saldırıyla suçlanınca kendilerini bir kabusun içinde sıkışıp kalmış bulur. Gerçek hikayeden uyarlanan dizi toplam 4 bölümden oluşuyor, ortalama her bir bölüm 70 dakika. 

IMDb: 9.0

Beğendiyseniz aşağıdan beğendim emojisine tıklamayı, sizin öneriniz varsa yoruma yazmayı unutmayın. 

Telegram grubumuza katılmak için Instagram'dan ulaşın. @teknolod