Galaxy Note 20 kalemi ve ekranı ile bizi şaşırtabilir

Samsung'un bu yıl duyurması beklenen Galaxy Note 20 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya başlıyor. Şimdi ise Galaxy Note 20'nin ekran boyutu ile ilgili önemli bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler göre Samsung, Galaxy Note 20 ile birlikte ekran boyutlarını büyütmeye başlıyor gibi.

Galaxy Note 20 kalemi ve ekranı ile bizi şaşırtabilir

Galaxy Note 20'nin ekran boyutu ortaya çıktı

Sızdırılan bu bilgilere göre, Samsung bu yıl Note 20 modellerinde 6.7" büyüklüğünde bir ekran tercih edeceği ifade edildi. Galaxy Note 20 Plus modellerinde ise firmanın 6.9" büyüklüğünde ekran tercih edileceği iddia ediliyor. Eğer söz konusu olan bu ekran boyutları gerçeğe yakın olursa, Samsung'un Note 20 modelleri ile ekran boyutunu arttıracağını söylemek mümkün. 

Bilindiği üzere Samsung Galaxy S20 Ultra modelinin ekran boyutu 6.9" olarak belirlenmişti. Şimdi ise Plus olarak isimlendirilen Note 20 Plus'ın ekran boyutunun 6.9" seviyesine çıkacağı söyleniyor. Yani buna göre Samsung Galaxy Note 20 Ultra modeli ile daha da arttırılmış ekran ile karşılaşabiliriz.

Yeni S-Pen konumlandırılması

Sızdırılan yeni görsellerde bir başka özellik daha dikkat çekti. Bilindiği üzere Samsung Note modellerinin hepsinde S-Pen'i cihazın sağ tarafında konumlandırdı. Fakat yeni çıkacak olan Note 20 ile birlikte S-Pen'in sol tarafta konumlandırılması gündemde. Daha önce de benzer bir detayı gösteren CAD çizimleri sızdırılmıştı. Bu sızdırılan yeni görsellerle beraber bu bilgi tekrardan sızdırılmış oldu.

Çıkış tarihinde gecikme olabilir

Son olarak bilindiği üzere Samsun yeni Note 20 modellerini Ağustos 2020'de duyurmayı planlıyordu. Fakat pandemiden dolayı şu anda bir ertelenme olabileceği konuşuluyor.

Siz bu konular hakkında ne düşünüyorsunuz ? Fikirlerinizi bizimle aşağıdaki yorumlar kısmından baylaşabilirsiniz.