GTA 5, ücretsiz oldu! İşte indirme işlemleri...

Rockstar Games'in 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5, bu akşam Epic Games Store'da ücretsiz şekilde sunulmaya başlandı. GTA V, 14 Mayıs 2020 itibariyle 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirmeye açık olacak. GTA V 'e ömür boyu ücretsiz sahip olmanız için konuları adım adım anlattık. İyi okumalar.

GTA 5, ücretsiz oldu! İşte indirme işlemleri...

Grand Theft Auto V ya da herkesin kullandığı popüler adıyla GTA 5 ilk defa ücretsiz indirmeye açıldı. Bugüne kadar Steam ve Epic Games Store gibi kaynaklarda dijital kopyası ücretli olarak satılıyordu. İlk kez GTA V ücretsiz oldu. Üstelik oyunu kütüphanesine ekleyen kullanıcılar, oyuna ömür boyu erişim hakkı sağlanıyor.

Peynir ekmek gibi satan GTA 5'in ücretsiz olması mantıksız gelsede Steam'in en büyük rakibi Epic Games, oyuncuların kalbini fethederek büyük bir adım atarak GTA 5'i ücretsiz şekilde indirmeye sundu.

GTA V nasıl ücretsiz olarak indirilir?

  1. Epic Games'in ücretsiz GTA 5 indir sayfasına buradan gidin,
  2. Sağ alt taraftaki yükle butonuna tıklayın,

  3. Epic Games hesabınız varsa giriş yapın, hesabınız yoksa Kayıt Ol diyerek üye olun,
  4. Önünüze gelen pencerede SİPARİŞ VER butonuna tıklayın,
  5. Epic Games başlatıcısı bilgisayarınızda yüklüyse açın, eğer Epic Games başlatıcısı yüklü değilse bilgisayarınıza indirin ve kurun,
  6. Epic Games Launcher'ı açın ve bekleyin,
  7. Önünüze gelen yerde kütüphane bölümüne tıklayın ardından GTA 5'i ücretsiz şekilde indirin.

NOT: Epic Games Store, sitesine yoğun girişten dolayı sunucuları çökmüş bulunmaktadır. Sayfayı belirli aralıklarla yeniden açmaya çalışın.

Yukarıdaki adımları takip ederek ücretsiz şekilde sizde GTA 5'e sahip olabilirsiniz. Kütüphanenize ekleyerek de ömür boyu hiçbir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz.