Huawei FreeBuds Lite, Türkiye’de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Huawei, yeni kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Lite’ı Türkiye’de satışa sundu. 1 saatte şarj olabilen kablosuz kulaklık, 12 saat boyunca kullanım imkanı sunuyor.

Kablosuz kulaklıkların popülaritesi iyiden iyiye artıyor. Samsung’un Galaxy Buds ve Apple’ın AirPods’larına yeni bir rakip, Çinli teknoloji üreticisi Huawei’den geldi. Huawei, FreeBuds Lite kablosuz kulaklıklarını Türkiye’de satışa sundu. Ürün, Türkiye’deki pek çok perakendeci tarafından satışa sunulabilir durumda.

İlk bakışta Samsung ve Apple’ın kablosuz kulaklıklarının karışımıymış gibi görünen FreeBuds Lite, kulak içi tasarımıyla ses yalıtımını maksimum düzeyde tutmaya çalışıyor. Huawei’nin kablosuz kulaklıkları, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Karşınızda Huawei FreeBuds Lite:

freebuds

Huawei FreeBuds Lite, tam şarjla 12 saat kullanım imkanı sunuyor. Şarkıların değiştirilmesi ve ses kontrolünün yapılabilmesi için kontrol yüzeylerinin bulunduğu bu kulaklık, sahip olduğu kulak içi yapısıyla da gürültü engelleyebiliyor. Ayrıca mikrofon gürültüsünü de engelleyebilen Huawei FreeBuds Lite, kullanıcılara iyi bir arama hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Kulaklıklar, şarj kutusu ve yedek malzemelerle birlikte gelen Huawei FreeBuds Lite, 1 saat içerisinde şarj olabiliyor ve kutusuyla birlikte sadece 45 gram ağırlığında.

Yurtdışında 119 euro (yaklaşık 762 TL) karşılığında satın alınabilen Huawei FreeBuds Lite, ülkemizde 539 TL ila 599 TL aralığında satılıyor.

hayridatpınar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Yurt Dışından Getirilen Telefon Harçlarına Dev Zam: 1500 TL Oldu

Cum Tem 19 , 2019
Biliyoruz ki Yurtdışından aldığımız telefonu daha ucuza alıyorduk bunun sebebi ise yurtdışında fiyatı uygun vergiler fazla değil fakat aynı şeyi ülkemiz için söyleyemeyeceğim vergiler yüksek ve yükseltmeye devam ediyor. 500 TL olan pasaport kayıt harcı tam tamına 1500 TL’ye çıkarıldı. Cumhurbaşkanı kararıyla bugün resmi gazetede yayımlandı. Telefon kayıt harcına büyük […]

Ayrıca Bakınız

Yazarlar

%d blogcu bunu beğendi: