Kargoda taşınırken kırılan iPhone 11

Twitter'da Yılmaz Tekbıyık adlı kullanıcı internetten sipariş ettiği iPhone 11'i tarafına kırık bir şekilde gelince, kargo firmalarını suçladı.

Kargoda taşınırken kırılan iPhone 11

Bildiğiniz gibi internetten satışlar her gün gitgide artmaya devam ediyor. İnternet bağlantısı olan her cihazla internet üzerinden alışveriş yapar olduk. Biz her ne kadar internet üzerinden doğru düzgün direkt sipariş versek de sipariş hemen elimize geçmiyor. Kargo şirketleri sayesinde evime geliyor.

Kargo şirketleri işlerimizi kolaylaştırsada bazen işler yolunda gitmiyor ve siparişlerle ilgili sorun yaşayabiliyoruz. Twitter'da Yılmaz Tekbıyık isimli kullanıcı, bir internet sitesinden iPhone 11 sipariş verdi, sipariş eline ulaştığında ise büyük bir hayal kırıklığına uğradı. 

İşte kırılan iPhone 11

Yılmaz Tekbıyık adlı kullanıcının Twitter'da yaptığı paylaşım

iPhone 11 siparişi veren Yılmaz Tekbıyık, kargo paketini açtığında cihazın kutusunun ezilmiş ve iPhone 11'in de tuz buz olduğunu gördü. Tekbıyık, çektiği bu görselleri Twitter üzerinden paylaşarak cihazı getiren kargo şirketinin suçlu olduğunu ifade etti. Tekbıyık'ın Twiiter'da yaptığı paylaşım 22 bin beğeni ve 4 bin retweet aldı.