La Casa De Papel’in 3. Sezonu Netflix’te Yayında!

la case

Netflix’in en popüler dizilerinden La Casa de Papel’in 3. sezonu yayınlandı. İspanyol darphanesini soyan ekip, bu kez yeni bir soygun için hazırlanıyor. Profesör ve ekibinin yeni hedefi ise ne para ne de pul, sadece arkadaşlarını kurtarmak.

Yerelleşme staratejisiyle dizi sektöründeki Amerikan hakimiyetini ortadan kaldıran Netflix’in, ABD dışındaki en iyi projelerinden birisi La Casa de Papel oldu. İlk 2 sezonu milyonlarca izleyiciye ulaşan İspanyol dizisi, bir zamanların özlenen sinematik temalarını modern şekilde kurguladı. Soygun, suç ve gerilim dozu yüksek dizinin 3. sezonu 2 yıllık bir aranın ardından izleyicilerle buluştu.

Netflix’in bugün sabah 09.00’da yayınladığı 8 bölümlük sezon, geçen yıllar boyunca izleyicilerin aklına takılan en önemli sorulara yanıt veriyor. Elbette yeni sorular da ortaya atıyor. Berlin’in akibeti cevabını buluyor, Profesör ve ekibi yeni bir soyguna hazırlanıyor. Üstelik bu kez hedef büyük. 

hayridatpınar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Türkiye'de İlk Defa Yapay Zeka Mühendisliği Bölümü Açıldı

Cum Tem 19 , 2019
Hacettepe Üniversitesi’nde kurulan ve ülkemizde bir ilk olan yapay zeka bölümünde bu yıl 30 kişilik kontenjan açıldı. Üniversitenin rektörü Prof. Dr. Haluk Özen, “Hiçbir mezunumuzun iş bulmakla ilgili bir kaygısı olmayacak. Çünkü zaten ihtiyaç var” açıklamasını yaptı. Son yıllarda öne çıkan teknolojilerden biri de yapay zeka. Bu alanda yetişmiş eleman […]

Yazarlar

%d blogcu bunu beğendi: