Netflix'e yeni rakip HBO Max, Androis ve iOS platformlarında yayınlandı

Netflix'e rakip olacak HBO Max, Android, iOS, Android TV ve diğer platformlarda bugün itibariyle yayınlandı. HBO Max, HBO aboneleri için ücretsiz ve diğer kullanıcılara için aylık ücreti 14.99 dolar fiyatına sahip.

Netflix'e yeni rakip HBO Max, Androis ve iOS platformlarında yayınlandı

ABD merkezli kurulmuş olan WarnerMedia'nın çatısı altında hizmet veren ABD'nin popüler televizyon kanallarından biri olan HBO, yeni film ve dizi platformu olan HBO Max'ı tanıttı.

İlk ve en belirgin soru HBO Max'in HBO Go ve HBO Now'dan farkı ne? HBO Go, hareket halindeyken HBO aboneliğinize erişmenizi sağlar. HBO Now ise, HBO'yu kablosuz olarak kullanmanızı kılıyor. HBO Max'da tüm HBO servislerini (HBO Go ve HBO Now) orijinal içerikleri film, dizi ve diğer TV kanallarına ait dizileri içeriyor.

HBO Max, ABD'de bugünden itibaren hizmet veriyor.  

HBO, lansmanı sırasında HBO Max'te "10.000 saatlik premium içerik" olduğu söyledi. Kullanıcılar, tek bir hesapta ek korumaya sahip çocuk hesapları da dahil olmak üzere en fazla 5 profil oluşturulabilir. HBO Max uygulaması iOS, Android, Android TV, Chromecast ve daha fazla platform üzerinde yayınlanmış durumda. Kullanıcılar ayrıca Youtube TV üzerinden HBO Max'e abone olabilecekler. 

Yazımızda da belirttiğimiz gibi, mevcut HBO ve HBO Now abonesi olan kullanıcılar Max'i ücretsiz olarak kullanabilecekler. HBO Max'in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü bulunuyor. Deneme sürümünden memnun kalırsanız ayda 14.99 dolar gibi ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. HBO Max özellikle film alanında bayağı geniş yelpazesi var. HBO Max'in ise Türkiye'ye gelip gelmeyeceği kesin değil.

Kaynak: https://about.att.com/story/2020/warnermedia_hbo_max.html