PlayStation 5 sitesini güncelledi !

Uzun zamandır PlayStation 5 ile ilgili bir sürü iddia ortaya atılıyor. Sony ise PlayStation 5 ile ilgili bilgileri bizimle azar azar paylaşıyor. Son olarak ise PlayStation 5 için açılan internet sitesini Mart ayından ilk kez güncelledi.

PlayStation 5 sitesini güncelledi !

Sony, bu yılın başında PS5 için açılan web sitesinde Mart ayından sonra ilk kez güncellme yaparak yeni detayların ortaya çıkabileceği sinyalini bize veriyor.

Sitede güncellenen kısımlar daha önce ortaya çıkan detaylardan çok da farklı değil, yani yeni bir şey yazmıyor. Yine de bu bize Sony’nin Türkiye saatiyle bugün 23.00’da yapacağı The Last of Us: Part II‘ye daha yakından bakacağımız bir State of Play yayınında yeni fikirler verebilir. Yeni fikirler vermese bile yakın zamanda PS5 için önemli adımlar gelebilir gibi duruyor.

Güncellenen Web sitesi

Güncellenen sitede öncelikle, ”PlayStation 5 geliyor, 2020 tatil dönemi piyasaya sürülecek” yazısı yer alıyor daha sonra şunlar yazıyor:

* Yıldırım hızı: PlayStation konsolunun yapabileceklerinin kurallarını baştan yazan özel CPU, GPU ve Entegre G/Ç ile SSD’nin gücünden faydalanın.

* Çarpıcı oyunlar: İnanılmaz grafiklere hayran kalın ve yeni PS5 özelliklerini deneyimleyin.

* Nefes kesici etkileyicilik: Dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses teknolojisi desteğiyle daha derin bir oyun deneyimini keşfedin.

Bu güncellemeler ek olarak site açıldığından beri güncellemeleri kaçırmak istemeyen takipçiler için de e-posta kaydının yapıldığı bir bölüm yer alıyor. Yakın zamanda PS5'in kontorolcüsü DualSense fiyatı sızdırılmıştı. Bakalım Sony'den bu güncellemeden sonra PlayStation 5 ile ilgili başka bir hamle gelecek mi ?