PUBG’nin Hatasını Göstermek İsteyen Yayıncı, Hayatının Vuruşunu Yaptı

Popüler hayatta kalma oyunlarından PUBG’nin Erangel haritasındaki bir hatayı göstermek isteyen ünlü yayıncı ChocoTaco, hesaplamadığı bir şekilde bir rakibini öldürdü. Bu atışı kendisi bile beklemeyen ChocoTaco, şaşkınlığını gizleyemedi.

Son yıllarda hayatta kalma oyunları, çok ciddi bir oyuncu kitlesine sahip. PUBG’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte adeta patlayan hayatta kalma oyunları, oyuncu kadar izleyici sayısına da sahip. Hal böyle olunca da yayıncılar, genelde bu oyunları oynuyorlar.

Twitch dünyasının en popüler isimlerinden olan ChocoTaco, PUBG’nin ilk haritası olan ancak son dönemlerde büyük yeniliklerin getirileceği açıklanan Erangel haritasındaki bir hatayı, izleyicilerine göstermek istiyordu. Aslında bu basit bir oyun hatasıydı ancak yaşananlar, herkesin ağzını açık bıraktı.

1

Bir ağrı kesici kullandıktan sonra Kar 98 isimli keskin nişancı tüfeğini alan ChocoTaco, tamamen rastgele bir atış yaptı. Ancak yaptığı bu atış, 401 metre uzağındaki bir rakibini vurmasına neden oldu. Yayıncının o an yaşadığı şaşkınlık, dikkatlerden kaçmadı.

İlk şaşkınlığını üzerinden atan ChocoTaco, kahkahalar atarak ne olduğunu anlamaya çalıştı. Daha sonra oyunun yeniden izleme kısmına geçen ChocoTaco, rakibi nasıl vurduğunu takipçileriyle birlikte anlamaya çalıştı.

İşte o anlarda yaşananlar:

hayridatpınar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Arabalar Hakkındaki Genel Kültürünüzü Arttıracak 9 Bilgi

Sal Ağu 13 , 2019
Arabalar hakkında hepimizin az çok bilgisi vardır. Peki arabalar hakkında basit ama etkili yöntemleri ne kadar biliyoruz? Bu yazımızda, arabalar hakkındaki genel kültürünüzü arşa çıkartabilecek seviyedeki 9 bilgiyi inceleyeceğiz. Arabaların icadının üzerinden 100 yıldan fazla bir süre geçti. Bu süreçte araçlar, birçok değişim geçirdi ve günümüzdeki şekillerini aldı. Aldı almasına […]

Ayrıca Bakınız

Yazarlar

%d blogcu bunu beğendi: