Sosyal Medyayı Karıştıran Fotoğraf: Steve Jobs Ölmedi Mi?

Milyarlarca dolarlık şirket olan Apple’ın kurucusu Steve Jobs, 2011 yılında kanserden hayatını kaybetmişti fakat çekilen bir fotoğraf Steve Jobs’un ölmediğini, hala yaşıyor olduğunu gösteren fotoğraf sosyal medyayı birbirine karıştırdı. Aynı zamanda Steve Jobs’un Mısır’da saklandığı da iddia edildi.

Steve Jobs, Apple’ın bugüne kadar gelmesindeki en büyük rolü alan kişi olarak görülüyor fakat yayımlanan bu fotoğraf sosyal medyayı birbirine karıştırdı.

Sosyal paylaşım platformu Reddit’te yayımlanan fotoğraf Reddit kullanıcıları tarafından binlerce kez paylaşıldı ve ardından twitter üzerinden de bir çok kez paylaşıldı. Fotoğrafa baktığınız zaman Steve Jobs’a benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Komplo teorisyenleri hemen konuya dahil oldular ve “Steve Jobs ölmedi Mısır’da sakin ve sade bir hayatı seçti ve Mısır’a yerleşti” dediler

hayridatpınar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Instagram Yeni Mesajlaşma Uygulaması Threads Duyuruldu

Sal Ağu 27 , 2019
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, yeni mesajlaşma uygulaması Threads’i duyurdu. Uygulama arkadaşlarınızla yerinizi ve telefonunuzun şarj durumunu bile paylaşıyor. Uygulama hala firma tarafından test ediliyor. Hatırlarsanız Instagram geçtiğimiz zamanlarda Instagram Direct adında uygulamayı kullanıcılarına sunmuştu fakat beklenen ilgiyi görmemişti. Bu uygulama ile büyük ilgi göreceğine benziyor. Aynı zamanda uygulamadan […]

Yazarlar

%d blogcu bunu beğendi: