Süper Kupa Finalinde Sahaya Atlayan Ünlü Türk YouTuber Deli Mi Ne Kanalının Sahibi İlk İfadesi

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan maçın 14. dakikasında sahaya atlayan “Deli Mi Ne?” YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz, sosyal medya hesabından açıklama yaparak özür diledi.

“Deli Mi Ne?” YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz ve 4 arkadaşıyla göz altına alınmıştı.

Sosyal medya üzerinden çok ciddi sert tepkiler toplayan ve gündeme oturan Fester Abdü’nün verdiği ilk ifade de basınla paylaşıldı. Fester Abdü emniyete verdiği ifade böyleydi:

“Heyecanlandım, maçın 14. dakikasında sahaya atladım. Orta sahaya koştum ve gol sevinci hareketi yaptım. Sonra kuzey tribüne doğru koşarken özel güvenlik görevlileri yakaladı. Arkadaşlarım çekim yapmış ondan haberim yok.”

‘Deli Mi Ne?’ isimli YouTube kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz ve dört arkadaşının ‘Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun’ kapsamındaki maddelerden adli işlem yapılarak Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildiği belirtildi.

hayridatpınar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Yeni iPhone İsimleri Belli Oldu

Cum Ağu 16 , 2019
Apple’ın tanıtım lansmanı için tarih 12 Eylül 2019’u işaret ediyor. 12 Eylül’de tanıtması gereken yeni iPhone isimleri belli oldu. iPhone için özel kılıflar üreten ESR isimli firma, iPhone’un 2019 modellerinin isimlerinin ‘iPhone 11’, ‘iPhone 11 Pro’ ve ‘iPhone 11 Pro Max’ olacağını bildirdi. Kamera da çıkıntı olup olmayacağı uzun süre […]

Yazarlar

%d blogcu bunu beğendi: