Twitter CEO’su Jack Dorsey Hacklendi

Sabah saat 5’te buz banyosu yaparak gündeme gelen Twitter CEO’su Jack Dorsey bu sefer de hesabının hacklenmesi ile gündemde.

Twitter CEO’su Jack Dorsey’in hesabının hacklenmesiyle ilgili Chuckling Squad adlı bir hacker grubunun yağtığı iddia ediliyor.

Twitter CEO’su Jack Dorsey

Jack Dorsey’in 4.2 milyon takipçili hesabının hacklenmesinden 24 saat bile geçmeden ırkçı ve ahlaksız paylaşımlarda bulunuldu. Bu paylaşımlar içerisinde “Twitter merkezinde bomba var” şeklinde paylaşımlar yer alıyorken, hesap yaklaşık 10 dakika içerisinde geri alınıyor ve tweetler siliniyor fakat silinmesine rağmen Twitter’da “Jack Dorsey” olarak arattığınızda alınan ekran görüntüleri karşınıza çıkıyor.

hayridatpınar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Samsung Galaxy A90 5G Özellikleri ve Kendisi Ortaya Çıktı

Pts Eyl 2 , 2019
Son zamanlarda herkeste merak uyandıran Samsung Galaxy A90’ın tüm özellikleri belli oldu. Ortaya çıkan bu fotoğrafa göre Samsung Galaxy A90 5G olarak karşımıza çıkıyor. Güney Koreli şirket Samsung cihazlar için yeni özellikler test ettiği Galaxy A serisi, A70 cihazı ile kullanıcıların büyük beğenisini toplamıştı. Cihazda damla çentik bulunuyor ve parmak […]

Yazarlar

%d blogcu bunu beğendi: