Xiaomi bu seferde saç uzatan tarak üretti!

Genellikle akıllı süpürge, duş başlığı, saç dökülmesini önleyen ürünlerden kendini bahsettiren Xiaomi, bu seferde saç uzatan tarak üretti.

Xiaomi bu seferde saç uzatan tarak üretti!

Xiaomi'nin akıllı telefon piyasasını yakıp kavurduğunu biliyoruz. Şimdi de ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri ile ilgileniyor. Anlaşılan o ki Xiaomi, insanların hayatlarını kolaylaştıracak ürünlerle karşımıza gelmeye devam edecek ve aynı zamanda Purely ve Cellight şirketleri tarafından imzalı ürünümüz.

Tarak plastik kılların arasından yaydığı ışınlarla saçın daha hızlı uzamasını sağlıyor. 650 nm LLLT kırmızı ışık ve 415 nm yeşil ışık kombinasyonu saçları uzatma özelliği kazanan ürün, üzerinde bulunan küçük düğme ile kırmızı ve yeşik ışıkları yayarak saçın uzamasını daha erken kılıyor. Örneğin 15 günde saçınız 2 cm uzuyorsa, 15 günde saçınız 4 cm olarak büyümeye olanak sağlıyor. Aynı zamanda bu kırmızı ve yeşil ışıklar saç derisi sorunlarını da bir miktar çözümlüyor.

Saçınızda ki yağ miktarını azaltıyor.

Tarak, saçınızda ki yağları bir miktar azalttığı söyleniyor ve saçınızda ki tıkanmış gözenekleri de açtığı belirtiliyor. Saç uzatan ürünün ise fiyatı 56 £ gibi bir fiyata sahip. Ürünün tarak kısmı çıkartılıp yıkanabiliyor.

Ürünün en az 16 ila 24 hafta içinde sonuç verdiği belirtiliyor. Ürünün Türkiye fiyatı ise 700-800 TL civarında.