Xiaomi CEO'su Lei Jun'un iPhone kullandığı ortaya çıktı!

Çin'in parlayan yıldızı olan Xiaomi'nin CEO'su Lei Jun'un Weibo'da kitaplarla ilgili paylaşım yaptı fakat yaptığı paylaşımı bir iPhone ile yapınca Xiaomi hayranlarının tepkisine maruz kaldı.

Xiaomi CEO'su Lei Jun'un iPhone kullandığı ortaya çıktı!

Çin'in parlayan yıldızı olan Xiaomi akıllı telefon pazarında yaptığı ataklarla Dünya'da en büyük 3. telefon üreticisi ve en çok akıllı telefon satan 5. şirket konumuna yükseldi. Xiaomi CEO'su Lei Jun'un iPhone'dan yaptığı paylaşım Xiaomi hayranlarını kızdırdı ve hayal kırıklığına uğrattı.

Xiaomi CEO'su Lei Jun'un sosyal medya platformu olan Weibo'da kitaplarla ilgili bir paylaşım yapmatı fakat Xiaomi CEO'su Twitter'dakine benzer şekilde, paylaşım yapıldığını cihaz bilgisininin paylaşıma eklenmesi özelliğini kapatmayı unutunca Lei Jun'un gündelik hayatta da iPhone kullandığı ortaya çıktı.

Xiaomi CEO'su Lei Jun'un Weibo'da yaptığı paylaşım

Xiaomi hayranlarından gelen tepkiler üzerine, Xiaomi CEO'su Lei Jun, iPhone ile yaptığı paylaşımı sildi ve ardından Xiaomi Mi 10 Pro ile paylaşım yaptı. Xiaomi CEO'sunun başına gelen bu durum, geçen yıllarda Realme ve Huawei gibi akıllı telefon şirketlerinin başına da gelmişti. Bu şirketlerin CEO'ları da iPhone kullandığı ortaya çıkmıştı.