Xiaomi Mi 10 Cep Yakıyor!

Xiaomi Mi 10 Cep Yakıyor!

Bu zamana kadar fiyat performans telefonu olarak nitelendirilen Xiaomi, fiyatıyla herkesi şoke etti. Modelin istenilen tutarı ise gerçekten yüksek.

Amiral gemisi olarak nitelendirilen Xiaomi Mi 10 fiyatı ile dikkatleri epey üzerine çekti. Genellikle uygun fiyatlı, kullanıcı dostu olarak nitelendirilen Xiaomi bu sefer kalbimize bıçak sapladı. Herkes Xiaomi'den uygun fiyatlı bir amiral gemisi bekliyordu fakat bu sefer öyle olmadı. İşte fiyatı;

Xiaomi Mi 10 dün Hepsi Burada üzerinden satışa çıktı. 256 GB depolama alanı ile geliyor fiyatı ise 8.499 TL olarak belirlendi. Xiaomi Mi 10 Türkiye fiyatı ülkemizdeki hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Üstelik bu fiyatı yüzde 15 indirimliymiş. İndirimli olmayan Xiaomi Mi 10 fiyatı fiyatı ise 9.999 TL olarak belirtiliyor. Xiaomi'nin yaptığı açıklamaya göre Mi 10 Lite ve Mi 10 Pro cihazları da ülkemize gelecek. Fakat daha satışı başlamış değil. Mi 10 için şunu da belirtmek gerekiyor. Xiaomi'nin verdiği garanti ise telefontelefonun ekranını kırarsanız bir sefere mahsus ücretsiz değişeceği belirtiliyor.

Şimdi akıllarda tek soru bu telefon, bu fiyatı hak ediyor mu? Yorumlarda görüşlerinizi belirtirseniz seviniriz.