Xiaomi Mi Band 5'in tanıtım tarihi belli oldu

Xiaomi'nin uzun zamandır merak edilen akıllı bilekliği Mi Band 5 için tanıtım tarihi belli oldu. Mi Band 4 ile büyük beğeni toplayan Xiaomi'nin, akıllı bileklik serisinin yeni üyesi olan Mi Band 5'i 11 Haziran'da tanıtmaya hazırlanıyorlar.

Xiaomi Mi Band 5'in tanıtım tarihi belli oldu

Xiaomi çok sevilen akıllı bileklik serisi olan Mi Band'in son son serisi olan Mi Band 5 için tanıtım tarihi kesinleşti.

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, kullanıcılara sunduğu yenilikçi ve uygun fiyatlı ürünleriyle büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Xiaomi, son akıllı bileklik modeli olan Mi Band 4'e renkli ekranlar ekleyerek uygun fiyatlı ürünüyle tüketicileri sevindirmişti. Mi Band 5 ile ilgili haberler, sızıntılar internette dolaşmaya devam ediyor. Bugün ise Mi Band 5'in tanıtılacağı tarih belli oldu. 

Xiaomi Mi Band 5 tanıtım tarihi kesinleşti

Xiaomi, Mi Band 5'i bu ayın 11'inde tanıtılacağı ifade etti. 

Xiaomi Mi Band 5 özellikleri

1.2 inç büyüklüğünde, OLED ekrana sahip. NFC ve Google Pay desteğine sahip olması bekleniyor. Ayrıca SpO2 yani kandaki oksijen miktarını ölçmenizi yarayan sensör yer alıyor. XiaoAi isimli bir sanal asistan olacak.

Mi Band 5'in fiyatı ise 179 Yuan (171 TL) etiketi ile satışa çıkması bekleniyor. Türkiye'de satışa çıkarsa fiyatı vergiler dahil 340-350 TL olabileceğini söyleyebiliriz.