Yeni iPhone İsimleri Belli Oldu

Apple’ın tanıtım lansmanı için tarih 12 Eylül 2019’u işaret ediyor. 12 Eylül’de tanıtması gereken yeni iPhone isimleri belli oldu.

iPhone için özel kılıflar üreten ESR isimli firma, iPhone’un 2019 modellerinin isimlerinin ‘iPhone 11’, ‘iPhone 11 Pro’ ve ‘iPhone 11 Pro Max’ olacağını bildirdi.

Kamera da çıkıntı olup olmayacağı uzun süre tartışma konusu olmuştu. Yeni iPhone modellerinde kameranın çıkıntılı olacağını söyleyebiliriz.

Şimdilik bu sebeple kamera çıkıntısı içermeyen bir telefon en azından günümüzde pek mümkün gözükmese de 2020 yılında tanıtılacak iPhone’da bu tasarıma sahip bir modelle karşılaşabiliriz. 

hayridatpınar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Dev Teknoloji Şirketleri Kullanıcıları Gizlice Dinliyor

Cum Ağu 16 , 2019
Son zamanlarda art arda yaşanan skandallarda Silikon Vadisi’nin dev teknoloji firmalarının, kullanıcıların seslerini gizlice dinlediği açığa çıktı. Başta Silikon Vadisi ve Çin merkezli teknoloji firmaları olmak üzere dev teknoloji şirketleri, sadece telefon ve dizüstü bilgisayar markaları ile değil hemen hemen günlük yaşamın bütün alanlarında kullanılan cihazlar üretiyor. Üretilen cihazların insan hayatının bütün alanlarına […]

Yazarlar

%d blogcu bunu beğendi: